AKTUALNOŚCI

NOWA USŁUGA – KURIER

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy nową usługę, jaką jest odbiór przesyłek na koszt laboratorium SLW BIOLAB s.c.

Laboratorium zorganizuje i pokryje koszty kuriera, w przypadku badań o wartości 500 zł netto lub więcej. Dla zleceń poniżej tej kwoty, laboratorium dokona wszelkich formalności i zorganizuje odbiór przesyłki, doliczając do kwoty zlecenia 15,00 zł netto.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 601-382-946 lub 798-928-593

Oferta nie dotyczy próbek, dla których wymagany jest nieprzerwany łańcuch chłodniczy i kontrola temperatury podczas transportu (np. próbki żywności).
W celu ustalenia transportu próbek żywności prosimy o kontakt: 510 018 494.

CSR

Szanowni Państwo! Drodzy klienci!
Współmieszkańcy Ostródy i okolic!

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie zakończyliśmy pomyślnie realizację projektu, którego głównym celem było wdrożenie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu w naszym laboratorium.
Zgodnie z zapisami strategii CSR  w ramy której ubraliśmy nasze plany i zamierzenia będziecie mogli Państwo doświadczyć następujących zmian:
– od nowego roku w naszej ofercie usługowej pojawią się dwa nowe ekologiczne produkty, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne i dobrostan zwierząt
usługa biblioteki szczepów chorobowych – dzięki uruchomieniu specjalnego banku przy wykorzystaniu nowej szafowej niskotemperaturowej zamrażarki
usługa projektowania i dostawy szczepionek farmowych tzw. autoszczepionek przy współpracy z niemieckim laboratorium RIPAC z Poczdamu
Pracownicy laboratorium w ramach wolnego czasu będą wykorzystywać swoją fachowa wiedzę w celu wykonania odpowiednich badań diagnostycznych dla których odczynniki i sprzęt zapewni laboratorium.
O tym co zmienia się w firmie wszyscy będą mogli dowiadywać się z raportu o zrównoważonym rozwoju, którego publikacja jest w trakcie przygotowania.

Ulotki informacyjne i komunikaty, które powstały w trakcie realizacji projektu: ulotka 1, ulotka 2

Raport o zrównoważonym rozwoju firmy”